تهاتر درب ضد سرقت و درب‌های داخلی آپارتمان+[شرایط و ضوابط]

تهاتر درب ضد سرقت و درب‌های داخلی آپارتمان+[شرایط و ضوابط]

امروزه استفاده از درب‌های ضد سرقت به دلیل امنیت بالای آن، مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته و در بسیاری از اماکن مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. از این رو قصد داریم در این مقاله از تهاتر ایران شما را با درب‌های ضد سرقت، درب‌های معمولی ساختمانی و راهکارهای تهاتر درب ضد سرقت آشنا کنیم.

اگر تأمین‌کننده درب ساختمان هستید و قصد تهاتر درب ضد سرقت با ملک را دارید و یا به دنبال تهیه درب ضد سرقت برای پروژه ساختمانی خود هستید و می‌خواهید بیشتر با این نوع درب‌ها آشنا شده و بدانید در موقع تهاتر ملک با درب ساختمان چه چیزهایی را مدنظر قرار دهید، حتماً این مقاله اطلاعات مفیدی در این زمینه در اختیارتان قرار خواهد داد.

منظور از تهاتر درب ضد سرقت چیست؟

بسیاری از تولیدکنندگان و واردکنندگان درب‌های ضد سرقت اولین هدفی که دارند این است که محصول خود را به فروش برسانند. در مقابل نیز پیمانکاران در تلاش‌اند پروژه خود را به‌خوبی تأمین کرده و آن را با بهترین متریال تکمیل کنند و بفروشند. اما در این میان گاهی به دلیل کمبود نقدینگی ممکن است کار پیمانکار متوقف شود و یا محصول تولیدکننده در انبار باقی بماند و فروش نرود. در این زمان است که تهاتر مصالح ساختمانی مورد توجه قرار می‌گیرد.

دو درب ضد سرقت در دو گوشه دیوار
معمولا تهاتر درب ضد سرقت با انواع ملک انجام می‌شود

در سال‌های اخیر تهاتر کردن مصالح ساختمانی با ملک مورد توجه بسیاری از افراد و شرکت‌ها قرار گرفته است زیرا این کار باعث رونق ساخت‌وساز شده و از رکود در این بخش از صنعت کشور جلوگیری می‌کند. تهاتر کردن درب ساختمانی از درب‌های ضد سرقت ورودی تا درب‌های داخل واحدها از مصالحی است که از این قاعده جدا نیست و بسیاری از افراد به دنبال این‌گونه معامله‌ها هستند.

تهاتر درب ضد سرقت چگونه انجام می‌شود

در این‌گونه تهاتر که نوعی از تهاتر قراردادی است، سازنده یا واردکننده درب ضد سرقت و درب‌های ساختمانی تعهد می‌دهد که تمام درب‌های پروژه ساختمانی را تأمین کند. در عوض سازنده و پیمانکار نیز متعهد می‌شود به ازای دریافت درهای ضد سرقت، آپارتمان یا ملکی را به نام سازنده درب‌های ضد سرقت بزند. به این صورت مبادله کالا به کالا رخ می‌دهد و تهاتر درب ضد سرقت با ملک انجام می‌شود.

در زمان تهاتر درب‌های ساختمان به چه نکاتی باید توجه کرد

اولین مورد که باید به آن توجه داشت برآورد هزینه و قیمت نهایی مورد انتظار برای درب‌های ساختمان است تا با برآورد قیمت ملک موردنظر برابری کند. زیرا تهاتر نوعی مبادله کالا به کالا است که هر دو طرف معامله باید در آن سود کنند و از معامله خود راضی باشند.

مورد دیگری که باید به آن توجه کرد زمان اجرا پروژه و زمان تحویل گرفتن ساختمان است. درواقع تأمین‌کننده درب باید بداند که چه زمانی باید درب‌ها را کار بگذارد و چه زمانی می‌تواند واحد تهاتر شده مدنظر را دریافت کند.

نوع کالای درخواستی، مقدار درخواستی، نحوه تسویه‌حساب که تماماً دریافت ملک باشد و یا بخشی از هزینه به‌صورت نقدی تسویه شود و از این موارد جز مسائلی است که در زمان تهاتر ملک با درب ضد سرقت باید به آن توجه داشت.

تهاتر کردن درب ضد سرقت همان معامله پایاپای است که توسط طرفین انجام می‌شود. البته این کار نیز قوانین مربوط به خود را دارد و نسبت به خریدوفروش عادی در جامعه مزیت‌های زیادی به همراه دارد. اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که تهاتر در صنایع مختلف وجود دارد و به گونه‌های مختلف از آن استفاده می‌شود، به‌خصوص در صنعت درب و پنجره. درواقع تهاتر کردن درب ضد سرقت باعث صرفه‌جویی در هزینه‌ها می‌شود و از طرف دیگر این کار باعث افزایش فروش و رونق انواع کسب‌وکار در جامعه می‌شود.

دستی در حال باز کردن درب ضد سرقت
درب ‌های ضد سرقت در ساختمان‌های مدرن امروزی مورد استفاده است

به همین دلیل مالکان ساختمان، انبوه‌سازان، مصالح‌فروشان، تولیدکنندگان و حتی سایر صنعت گران در این زمینه وارد معامله یا معاوضه و به‌اصطلاح تهاتر با تولیدکنندگان و فروشندگان درب ضد سرقت می‌شوند.

نکات مربوط به تهاتر درب‌های ساختمانی به همین جا ختم نمی‌شود و برای آگاهی از نکات مربوط به تهاتر بهتر است مقاله مربوط به آن را مطالعه کنید.

انواع مدل‌های تهاتر درب ضد سرقت

مدل‌های مختلفی برای تهاتر کردن درب ضد سرقت وجود دارد و فقط معطوف به تهاتر با ملک نمی‌شود. در ادامه نمونه‌های متنوع از این نوع تهاتر را بیان می‌کنیم:

 • تهاتر درب ضد سرقت با مصالح ساختمانی
 • تهاتر واحد ساختمانی با درب ضد سرقت
 • تهاتر درب ضد سرقت با آپارتمان
 • تهاتر درب ضد سرقت با مغازه
 • تهاتر درب ضد سرقت با باغ و ویلا و زمین
 • تهاتر درب ضد سرقت با و ارز و دلار

شرایط موردنیاز برای تهاتر کردن درب‌های ساختمان

 تهاتر کردن درب ضد سرقت یا دیگر انواع درها به شرایط طرفین بستگی دارد. برای این‌که بتوانید به‌خوبی با شرایط تهاتر درب ضد سرقت آشنا شوید می‌توانید از یک کارشناس درزمینه تهاتر کمک بگیرید.

اگر به دنبال تهاتر کردن درب ضد سرقت در تهران هستید، تهاتر ایران بهترین و ایدئال‌ترین گزینه برای شما است. این مجموعه با آگاهی و آشنایی با بهترین نوع درب‌های ضد سرقت را در اختیار دارد و با کمترین تعرفه و با بهترین پیشنهاد آن‌ها را برای تهاتر کردن با مشتریان خود ارائه می‌دهد.

تهاتر کردن درب ضد سرقت با بهترین پیشنهاد

مجموعه تهاتر ایران بهترین مرجع تخصصی تهاتر در ایران، آماده است تا با معرفی بهترین تأمین‌کننده بدون واسطه و یا تولیدکننده وارد معامله تهاتری شود. قطعاً تهاتر کردن درب ضد سرقت می‌تواند کمک فراوانی به شما کند. ما همواره آماده هستیم و از این کار استقبال می‌کنیم و سعی می‌کنیم تا با معرفی آگهی‌های درب ضد سرقت ورودی لابی، درب ضد سرقت داخلی، درب ضد سرقت با چهارچوب فرانسوی و دیگر محصولات را در اختیار شما بگذاریم.

درب‌های ضد سرقت چه مزایایی دارند؟

 • درب‌های ضد سرقت دارای طول عمر بالا هستند.
 • این درب‌ها ضد آب و ضد زنگ هستند.
 • تنوع بالای این محصول را می‌توان از دیگر مزایای درب ضد سرقت دانست.
 • درب‌های ضد سرقت دارای قفل‌های متنوع ایمنی هستند.
 • نصب این درب‌ها به‌آسانی انجام می‌شود.
 • یکی از مهم‌ترین مزایای درب‌های ضد سرقت، امنیت و مقاومت بالای آن‌ها در برابر ضربه و فشار است.
 • درب‌های ضد سرقت نشکن هستند.
 • درب‌های ضد سرقت عایق صدا بوده و ضد حریق است.
 • از دیگر مزایا درب‌های ضد سرقت می‌توان به قابلیت نصب دوربین و دزدگیر بر روی آن‌ها اشاره کرد.
 • امکان نصب قفل‌های دیجیتال بر روی درب‌های ضد سرقت، از دیگر مزایای درب‌های ضد سرقت است.
 • تنها با استفاده از کلید اصلی می‌توان از درب‌های ضد سرقت استفاده کرد.

انواع درب‌های قابل تهاتر در تهاتر ایران

اگر قصد تهاتر درب‌های ساختمان را داشته باشید، با هر تأمین‌کننده‌ای می‌توانید ارتباط بگیرید و محصول موردنظر خود را به‌راحتی تهیه کنید. برخی از انواع درب‌های ضد سرقت قابل تهاتر را در ادامه معرفی می‌کنیم.

 • درب ضد سرقت ترک: این نوع درب‌ها توسط کشور ترکیه وارد ایران می‌شود. از ویژگی‌های درب‌های ضد سرقت ترک می‌توان به کیفیت بالا، عایق صدا، مقاومت در برابر حرارت و رطوبت، قیمت بالا، مقاومت در برابر فشار و برش، مقاوم در برابر زلزله و آتش‌سوزی و … اشاره کرد. لازم به ذکر است که قسمت داخلی این درب‌ها از ورق فلزی تشکیل‌شده که مقاومت آن‌ها را افزایش می‌دهد. از این رو از درب‌های ضد سرقت ترک در ورودی اتاق نشیمن، ورودی سالن پذیرایی، ورودی ساختمان، ورودی اتاق مدیران و … استفاده می‌کنند.
درب آهنی بیرونی ساختمان
درب های ضد سرقت انواع متنوع و مختلفی دارند
 • درب ضد سرقت چینی: جنس این درب‌ها فلزی بوده و در آن‌ها ورق فولادی وجود ندارد. البته درب‌های چینی با کیفیت‌های متنوعی در بازار وجود دارد. از ویژگی‌های بارز این درب‌ها می‌توان به استحکام بالای آن‌ها در برابر حرارت و رطوبت اشاره کرد. لازم است بدانید که درب‌های ضد سرقت چینی از چهار لولای مخفی تشکیل شده، دارای 13 عدد زبانه بوده و جنس آن فلزی با روکش فلز است.
 • درب‌های ضد سرقت ایرانی: درب‌های ضد سرقت ایرانی از لحاظ کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. این درب‌ها از نظر ظاهری به درب‌های ضد سرقت ترک مشابه بوده اما قیمت آن‌ها پایین‌تر است. به‌طورکلی درب‌های ضد سرقت ایرانی با کیفیت‌ها و قیمت‌های متنوع در بازار موجود است. لازم به ذکر است که جنس بدنه این درب‌ها از چوب راش و بلوط بوده و به همین دلیل دارای بدنه‌ای با استحکام بالا هستند.
 • درب ضد سرقت ایتالیایی: می‌توان گفت از گران‌ترین درب ضد سرقت‌های موجود در ایران، درب ضد سرقت ایتالیایی هستند که در طرح‌ها و رنگ‌های خاص و زیبا وجود دارند. جنس درب ضد سرقت ایتالیایی چوبی بوده و دارای روکش پی‌وی‌سی است. همچنین بخش داخلی درب‌های ضد سرقت ایتالیایی دارای یک یا دو عدد پوشش فولادی است.

تهاتر درب داخلی ساختمان

درب‌های داخلی ساختمان از جمله درب اتاق‌ها، درب دستشویی و درب حمام یکی از مصالح بسیار پرمصرف است که در تمامی عملیات ساختمان‌سازی انواع آن به چشم می‌خورد. این مصالح ساختمانی به علت کاربردهای بسیارشان در جنس، طرح و اندازه‌های مختلف در بازار موجود است که پیمانکاران با توجه به نیاز خود انواع آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار می‌دهند.

نمای اتاق پذیرایی از کنار درب سرویس بهداشتی
حتی برای تهاتر درب‌های داخلی ساختمان می‌توان معاملات تهاتری یافت

با توجه به اینکه امروزه در بسیاری از صنایع با کمبود نقدینگی مواجه هستیم که از جمله آن می‌توان به صنعت ساخت‌وساز اشاره کرد، پیمانکاران پروژه‌های ساختمانی نیز درب‌های ساختمانی موردنظر خود را به‌صورت تهاتری تهیه می‌کنند.

این تهاتر نیز مانند هر تهاتر دیگری مثل تهاتر آجر یا تهاتر آسانسور و… شرایط مخصوص به خود را دارد و بهتر است از یک کارشناس کمک بگیرید.

انواع درب ساختمان قابل تهاتر

 • درب چوبی: یکی از قدیمی‌ترین مصالح مصرفی در تولید درب ساختمان، چوب است. از درب‌های چوبی در سبک دکوراسیون مدرن و کلاسیک استفاده می‌شود. توجه کنید استفاده از درب چوب در تمامی شرایط جوی و آب و هوایی مناسب نیست.
 • درب شیشه‌ای: از درب‌های شیشه‌ای معمولاً برای قسمت‌های پشتی خانه و یا بالکن استفاده می‌شود. این مدل در سبک دکوراسیون مدرن و لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرد. نصب این مدل گران بوده و نیاز به مراقبت زیادی دارد.
 • درب آهنی: درب‌های آهنی از امنیت بالایی برخوردارند. این درب‌های در برابر عوامل مختلف مانند رطوبت و حرارت مقاومت بالایی داشته و از این رو به نگهداری کمی نیاز دارد. از درب‌های آهنی بیشتر در قسمت ورودی ساختمان، حیاط، باغ، ویلا، پارکینگ و … استفاده می‌شود.
 • درب آلومینیومی: یکی از ویژگی‌های بارز درب آلومینیومی سبک بودن آن است. علاوه بر این درب آلومینیومی از مزایای بسیاری از جمله استحکام بالا، نصب راحت، نگهداری آسان، عایق بودن در برابر گرما و سرما و … برخوردار است. از این درب‌ها معمولاً برای استفاده در درب پاسیو یا بالکن استفاده می‌شود.
 • درب فایبرگلاس: درب فایبرگلاس نیز از مزیت‌های بسیاری برخوردار است که از جمله آن می‌توان به مقاومت، استحکام بالا، نصب راحت، نگهداری آسان و… اشاره کرد که منجر به محبوبیت آن‌ها گردیده است. می‌توانید درب‌های فایبرگلاس را در قیمت و سبک متنوع در بازار مشاهده کنید.
 • درب‌های پی‌وی‌سی: درب‌های پی‌وی‌سی یکی از جنس‌هایی است که از تنوع بی‌شماری در طرح و رنگ برخوردار است. این درب از ویژگی‌های بی‌شماری از جمله مقاومت بالا، ضد ضربه بودن، ضد خش بودن، نگهداری آسان، مقرون‌به‌صرفه بودن و … برخوردار است.

تهاتر درب ضد سرقت با تهاتر ایران

درب‌های ضد سرقت بهترین و ارزان‌ترین روش برای حفظ امنیت هر خانه‌ای هستند. درواقع وجود این درب‌ها در هر خانه‌ای از نفوذ سارقان به داخل خانه جلوگیری خواهد کرد. به همین دلیل خیلی از سازندگان به دنبال این نوع درب‌ها برای ساختمان خود هستند. خیلی از تولیدکنندگان هم ترجیح می‌دهند کالای خود را با آپارتمان یا ملک مناسب معاوضه کنند.

تهاتر ایران مرجع معاملات تهاتری در صنعت ساختمان است و اگر قصد تهاتر محصول خود را دارید کافی است به سایت ما مراجعه کنید و محصول یا کالای موردنظر خود را جستجو کنید.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بالا